Genel Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Genel Forum

Bu sitede her şey var.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

19 Ekim İddaa Tahminleri

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

119 Ekim İddaa Tahminleri Empty 19 Ekim İddaa Tahminleri Paz Ekim 18, 2009 6:23 pm

Saqo1sT

Saqo1sT

471 20:00 19.10.2009 SonderjyskE v AGF Aarhus
Oldukça başarılı bir sezon yaşayan konuk ekip son bir aylık dönemde üst üste seri 3 yenilgi alarak son derece şaşkınlık yaşatmıştı. Son oynadıkları rakipleri SonderjyskE di onları yenerek moralleri düzelten konuk ekip tekrar yine aynı rakibi ile bu defa deplasmanda mücadele edecek. Konuk ekip bu toparlanmayı sürdürüp Başarlı olacaktır.
Tahminim: 1

477 21:15 19.10.2009 Union Berlin v Fürth
Kendi evinde dörtte dört yapan Berlin,deplasman karnesinde kırık notu çok olan Fürth’ü zorlanmadan yenecektir.
Tahminim: 2

479 21:45 19.10.2009 Nantes v Metz
Nantes bir anda kendisini geçen yıl Fransa 2. ligine düşürmüştü. Bu sezonu Fransa 2. liginde geçirecekler tabii ki başarılı olmalılar ki önümüzdeki sezon tekrar Fransa 1’in nimetlerinden faydalanabilsinler. Ligde su an 2 sırada yer alan Nantes sahasında konuk edeceği rakibi Metz karşısında da etkili olan taraf olacaktır. Ev sahibi kazanır diyorum.

Tahminim:0

480 21:45 19.10.2009 Albinoleffe v Sassuolo
Albinoleffe yine aynı. Çok ilginç bir takım olmaktan öteye gidemiyorlar. Sürpriz puan kayıpları ve aynı tarz maçla. Sassulo ise geçen sezon yaşadığı başarıyı daha yukarıya taşımaya bakıyor. Bu yıl bir farklı takım olmalarını bekliyorum. Bu hafta Sassuolo benim kuponlarda düşündüğüm bir takım. Sürprizciler ve çılgınlar iş başına Sassuolo yener.
Tahminim: 0(Riskli Maç Exclamation )

En son Saqo1sT tarafından Ptsi Ekim 19, 2009 10:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

219 Ekim İddaa Tahminleri Empty Geri: 19 Ekim İddaa Tahminleri Ptsi Ekim 19, 2009 6:39 pm

ultrAslan

ultrAslan

oranları yazmamışn Very Happy 1.40 - 4.50 gibi Very Happy

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]